Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby biec swoją praktykę kiedy przynoszący zysk biznes, musisz być obeznanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od chwili bólu do zysków w daleko krótszym czasie tudzież spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz jak biznesmen, a nie podczas gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę jak biznes http://www.maliglowka.pl. To obecnie nie jest lecz praca, którą stworzyłeś gwoli siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz obecnie na swoje prawa ręka całej odpowiedzialności w ciągu wytwarzanie przychodów. Możesz wciąć wolne tudzież w dalszym ciągu posiadać błogość ducha wiedząc, że Twoja doświadczenie działa bez Ciebie. I, w końcu masz jakość czasu spośród rodziną.

Są to 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, tak aby skoncentrować się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, tak aby dopaść jest przeistoczyć osobisty pracownicy w całokształt marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od momentu silnej wizji przywództwa…

Jednak większa część chirurgów jest nic bardziej błędnego menedżerami, zaś istnieje istotna różnica między „przywództwem” zaś „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, kiedy dochrapać się pewne rzeczy, w toku kiedy przywództwo kładzie emfaza na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli lecz „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz przeciwnie „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeśliby zapewniasz przywództwo i wizję, wtedy Twój całość staje się godziwy z TWOIM celem.

Będą wielbić pracować w celu Ciebie zaś osiągać w celu Ciebie pieniądze, albowiem wiedzą, dokąd zmierzasz tudzież chcą stanowić tego częścią, bowiem to wpłynie oraz na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, żeby przerobić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast gonić w środku błyszczącymi obiektami, które okazują się stanowić rozpraszaczami tudzież pożeraczami czasu, tworzą strategiczny biznes odwzorowanie oraz przyzwoicie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów oraz dochody.

Następnie, używają cierpliwości, aby chwytać się planu. Zamiast skakać spośród jednej okazji na drugą, pozwalają, aby ich mapa pracował gwoli nich i przynosił niewzruszony pływ pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast rywalizować z pogromcami cen, odnosząca sukcesy rutyna ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są bardziej niż szczęśliwi, że mogą odpłacić się wyższą cenę za umiejętności, wiedzę, kontakty oraz doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, skoro uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem oraz opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom zaś rodzinie.

Sekretem jest odmiana skupienia się na tym, jak bardzo ta jedna metoda jest warta dla Ciebie vs. jaka jest walor LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, aliści niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, gdy chory wraca jeszcze raz i po raz kolejny tudzież odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl a rodziny.

Jest to długoterminowy awans praktyki poprzez relacje, zaś nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą do „jednego oraz drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie z wykorzystaniem chwilę, iż jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak by dama wyglądała?

Jeśli jesteś gdy większość chirurgów, Twój perfekcyjny model biznesowy byłby:

Prawie doskonale zarządzany za sprawą Twój zespół
Zorganizowany i usystematyzowany
Wspaniałe położenie pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów tudzież przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym wypadku bis większe zyski niż średnia w branży
Rosnący numer oraz konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę i elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, jaki cyklicznie towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której z przyjemnością chodzisz każdego dnia a / lub która jest atrakcyjna w celu innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki podczas gdy gros chirurgów, twoja obecna rzeczywistość wystarczająco nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają odrobinę życia niezależnie od swoją praktyką, ponieważ czują się nie zważając na kontrolą oraz martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów względnie pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą podczas gdy robić, ponieważ nie wiedzą, jak rozwiązać swoje problemy. Nie wiedzą, kiedy sprawić, żeby ich praktyka pracowała gwoli nich, w przeciwieństwie do nich pracujących w celu ich praktyki.

Ale oto włości wiadomość … można otoczyć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej i zainstalować sformalizowane systemy do środka swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie przedstawić każdemu, jaki przyniesie na w swojej praktyce dokładnie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie dać wiarę im, aby wykonać swoją pracę prawidłowo.

Będziesz pusty od czasu stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu a ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój czas na postęp praktyki.