Niedobór pracowników być może znajdować się doskonałą wiadomością gwoli gospodarki

Niedobór pracowników prawdopodobnie istnieć doskonałą wiadomością gwoli gospodarki! Może, ale wręcz może, firmy obudzą się natomiast dostrzegą wymowny współpraca pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy i niszczą atut firmy, w przeciwieństwie aż do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę zaleta tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu przedtem bankructwem, jakkolwiek to nie powstrzymało ich chciwych prezesów poprzednio zgarnięciem sowitych premii.

Mamy brak pracowników, natomiast firmy starają się zaangażować każdego, jaki jest chętny. Niektóre firmy, podczas gdy McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska firma Loblaw zaś jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, gdy rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy poziom skonfrontował ich spośród tą zmową, twierdzili, że stało się owo niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę spośród ręką http://www.boczar.eu w słoiku z ciasteczkami, zaś białogłowa powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór owo zrobił!”.

Niedobór pracowników gwarantowany niedaleko tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski raptownie wzrosły. Per se, owo nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu znajdować się pewnym, jestem nieprzyjazny opodatkowaniu zysków z wykorzystaniem rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno zależeć od chwili zysków. To było w tenże sam raz. W międzyczasie moja ślubna tudzież ego robiliśmy zakupy w sklepie Loblaw, a pracownicy kontynuowali swoją doskonałą obsługę, nieopodal że Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą zdać sobie sprawę, że kadra pierwszej linii są fundamentem firmy i traktować ich dobrze, zaś nie gdy trybiki wyrabiające premie gwoli prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników gdy maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, że na przestrzeni kilku dekad, oni zaś inni badacze znaleźli dotkliwy zgoda pomiędzy zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy natomiast ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się z tym pogodzić. Ale jest dobra wiadomość: strategia pokazują, że niektóre firmy przełamują algorytm zaś traktują pracowników spośród szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – owo tylko niektóre spośród nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają nadchodzący trymestr jak nagrodę, wobec tego wykorzystują pracowników zaś fałszują wyniki w ciągu późniejszy kwartał. Powtarzam: jestem nieprzyjazny opodatkowaniu biznesu za sprawą rząd. Jednak popieram zarządzenie Bidena Build Back Better dotyczący opodatkowania wykupu akcji, jaki został przyjęty dzięki Izbę natomiast jest rozpatrywany za pośrednictwem Senat, nawet jeśliby przypuszczalnie dysponować tylko delikatny ranga na wykup akcji. Firmy nie powinny wydawać miliardów na okup akcji, symultanicznie wyzyskując pracowników.

Firmy powinny przedstawiać na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy z wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór przypuszczalnie obejmować efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii z funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni i usłyszeć o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest zaprzestanie wykupu za pomocą piątka lat po zwolnieniach. Kierownictwo także nie powinno odbierać premii w ciągu pięciu lat od zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, który zwiększa premie prezesów.

Zniknął kapitalizm interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) puder odkrycie w 2019 roku oraz zdecydował, iż maksymalizacja wartości gwoli akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta metryka z lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, że BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy i błyskawicznie je porzucił tudzież wrócił do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii w przyszłości odchodzili od chwili tych frazesów.