Gorące, zimne a ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, gdy potencjalni pacjenci dzwonią, tak aby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię i mówią „tak”.

Ale co się dzieje z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują owszem łatwo?

Czy zrezygnować? Czy trafić na raz, a http://www.idzkowski.pl następnie zrezygnować?

Wiesz, że tracisz sporo pieniędzy, gdyż nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, wobec tego twój kadra wystarczająco krocie rezygnuje z tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój personel przypadkiem istnieć zrobić, iżby zmienić te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, jest dozwolone wyszukać utracone przychody.

Jeśli twoja osoba też byłeś sfrustrowany wkładaniem tak wiele wysiłku w konsultacje ale wręcz po to, tak aby NIE zdobyć się http://www.pezda.pl na tak, jest lepszy sposób.

To wymaga różnych skryptów a wiadomości gwoli różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, oraz nawet tych, które uważasz w ciągu DEAD prowadzi.

Aby wesprzeć Ci wymienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ kiedy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz przynieść ulgę temu zastanawiającemu się pacjentowi wyselekcjonować Ciebie powyżej konkurencję, skutkiem tego działaj szybko.

Idź nad wszystko, żeby poczuli się komfortowo a ruszyli do przodu.

Na przykład, jeśliby chcą mama makeover, jednak wspomniał aż do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl aż do opieki ponad swoimi dziećmi, na przestrzeni kiedy oni odzyskać, odszukać renomowanych usług niani dla nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, ale zwlekają spośród powodu strachu, zatem rozwiać obawy ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu zaś o tym, jak niesłychanie się cieszy, skoro uwielbia swój http://www.barej.pl nieznany aparycja a żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie ewentualnie w komputerze, które zostały zignorowane i są teraz uważane w ciągu straconą sprawę.

Świetnym sposobem, by je obudzić jest dotrzeć aż do nich spośród serdecznym, osobistej wiedza pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, zaś w następnej kolejności zaprosić ich spośród powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie lub tej procedurze http://www.seczkowski.pl, żeby znów rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na czas „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna tryb była pikieta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, jest dozwolone potem miotać więcej pieniędzy na reklamę w celu nowych przewodów, względnie jest dozwolone trenować pracowników, aby przenieść mrowie więcej z tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.