Definicja i korzyści z druku cyfrowego i hybrydowego

Drukowanie etykiet odnosi się do drukowania zaś reprodukcji niestandardowych wzorów, znaczków czy też naklejek na różnych materiałach, takich jak papier, szkło, itp. Proces ten jest ujdzie za pomocą różnych metod http://www.broncel.pl natomiast daje różne wyniki w celu każdego spośród nich. Proces ten jest ujdzie do przeprowadzenia różnymi metodami zaś daje różne rezultaty w celu każdego spośród nich. W tym celu osoby prywatne używają prasy aż do etykiet lub drukarek, które drukują na samoprzylepnych materiałach etykietowych.

W tym artykule omówimy mechanizmy druku cyfrowego oraz hybrydowego.

Definicja

Druk cyfrowy, cyfrowa prasa periodyczna aż do etykiet, to cyfrowy przebieg grawerowania obrazu na różnych podłożach medialnych w ciągłych rolkach etykiet. Nośnik, na którym drukuje się żądany obraz, jest przepuszczany za pośrednictwem http://www.miasko.pl maszynę, gdzie obraz zostaje odciśnięty. Następnie jest jego osoba nawijany na istota rzeczy w środku pomocą druku „roll to roll”.

Z drugiej strony, nakład hybrydowy, wykonywany za pomocą hybrydowej prasy do etykiet, stanowi konsolidacja różnych aspektów różnych typów pras do etykiet. Łączy w sobie siła analogowej a cyfrowej technologii druku. Łączy zdolność produkcyjna tudzież rzetelność druku fleksograficznego spośród możliwościami twórczymi, jakie daje druk cyfrowy. Metoda ta polega na połączeniu najlepszych cech tego rodzaju, iżby dać możliwość wymaganą funkcję.

Zalety druku cyfrowego

Łatwa dostępność: Metoda druku cyfrowego wymaga, ażeby algorytm etykiety był konserwowany na komputerze. Pozwala owo na dostęp aż do niego w każdej chwili i na żądanie.
Szybki Chronos realizacji: Ta strategia redukuje bądź eliminuje http://www.putkowski.pl wymagane czynności wstępne, przyspieszając zupełny przebieg drukowania.
Bezproblemowe wprowadzanie zmian: Ponieważ projekty etykiet są przesyłane natomiast dostępne na komputerach, wprowadzanie zmian a aktualizacji w projektach jest niezwykle łatwe z powodu serii nieskomplikowanych czynności.

Wysoka jakość: Druk numeryczny zapewnia najwyższą jakość pracy blisko zachowaniu spójnych kolorów a obrazów. W tej metodzie żadne szczegóły projektu nie zostają pominięte. Mogą one mieścić odcienie, kody kreskowe, bieg tudzież wielkość czcionki i inne drobne szczegóły.

Korzyści płynące spośród druku http://www.faltyn.pl hybrydowego

Zaawansowany styk użytkownika: Druk hybrydowy łączy w sobie zaawansowane funkcje, żeby przystosować swoje nakłady. Pracują one z zrozumiałymi operacjami na ekranie dotykowym a programowalnymi ustawieniami.
Różnorodność opcji: Ta strategia pozwala na zmiany zaś alternatywa różnych opcji kolorystycznych, szerokości wstęgi, urządzeń lakierniczych zaś powlekania wstępnego.
Solidna konstrukcja: Druk hybrydowy posiada klasyczne cechy wytrzymałościowe drukarek cyfrowych oraz pras fleksograficznych, integrując natomiast ulepszając je w ramach kompaktowej obudowy druku. Mają płynne przejście pośrodku projektem, drukiem i układem zaś są trwałe http://www.ficon.pl, wymagające minimalnej konserwacji.
Większa elastyczność: Ta strategia jest przeznaczona aż do wielu zastosowań a przypuszczalnie znajdować się rozszerzona o kolory spoza zakresu CMYK. Pozwala na przyrost wyglądu etykiety i dodanie specjalnych atramentów do linii produkcyjnej.
Szybkość procesu: Druk hybrydowy obejmuje szybką pracę natomiast działanie, co skutkuje zwiększeniem produkcji w krótkim czasie.