Co owo jest Afiliant?

Afilianci – Co to jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, jak konstruować należący do mnie firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska tudzież adresy e-mail ludzi, których znasz w pojedynkę w sieci. Następnie wyślemy aż do nich podmiotowy http://www.fabianski.eu poczta elektroniczna od chwili Ciebie, jaki skieruje ich do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz mało tego wysłać je dosadnie do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie analogiczny aż do tego, na który patrzysz teraz, przecież śledzony aż do Ciebie, dlatego dostaniesz zadłużenie dla wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, jaki zapisał się pode mną a tak jak prowizji dostaję aż do mnie?

Będziesz proszek 24/7 dopuszczenie aż do REAL TIME REPORTING na wszystkich wleźć na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, zaś wszystkich aktywnych klientów, jak jeden mąż spośród pełnym raportowania zespołu, wybierane przez warstwę (1 do 5), tudzież wszystkie poprzednie tudzież istniejące prowizje należne do Ciebie. Będziesz pył oraz informacje kontaktowe do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak dlatego możesz wyprawić aż do nich mejl oraz wynaleźć ich http://www.filipski.eu sukcesy, jak oraz dane kontaktowe do członków Twojej DOWNLINE (sieci), właściwie skutkiem tego możesz wysłać aż do nich e-mail i oświadczyć ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy w charakterze Afiliant muszę wyprawić jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą błyskawicznie dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz już zacząć budowę swojego serwisu.

Co to jest filia „Zaproszenia” oraz podczas gdy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na emisja spersonalizowanych maili do potencjalnych klientów, którymi powinny egzystować osoby, z którymi miałeś nuże wprzódy kontakt. Możesz także kupić opt-in listy poczta elektroniczna w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy akceptować Spam jakiegokolwiek rodzaju spośród naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi aż do natychmiastowej natomiast długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez siła zwrotu pieniędzy.

Co to jest „Upline?”.

Twój upline składa się spośród osób, przez które opisałeś naszą firmę. W związku spośród tym, Twój upline przypadkiem stanowić ważnym źródłem informacji dla networkingu oraz konceptualizacji sposobów na zintensyfikowanie swoich dochodów.

Co owo jest „Downline?”.

Twój całość składa się z osób, które zostały opisane o naszej firmie za pośrednictwem Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, w celu których będziesz zarabiał prowizje za zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, wobec tego zawżdy masz najnowsze wiadomości dostępne 24/7.

Jak mogę używać życia banerów?

Banery pozwalają Ci na umieszczenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz pieniądze w ciągu każdym razem, kiedy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają obok nas zakupów.

Jak mogę zapracować prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w środku każdą sprzedaż skierowaną przy użyciu Twój link partnerski aż do 5 layers deep.

Jak często będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca lub wcześniej, pod spodem warunkiem, iż bilans prowizji spełnia wybraną za pomocą Ciebie minimalną część wypłat. Najniższy mini ograniczenie wypłaty, kto możesz wybrać owo $10. Sumy prowizji niższe niż wybrana za pomocą Ciebie minimalna wielkość wypłaty będą rolowane aż do momentu, jak Twoje saldo spełni wybrane za sprawą Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych wewnątrz pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego względnie PayPal.

Czy mogę przeistoczyć sposób, w kto prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji a minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na hiperłącze Preferowana Prowizja blisko lewej krawędzi naszej strony internetowej.

Wystarczy wpisać nazwiska a adresy list elektroniczny osób, które znasz sam w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną wiadomość poczta elektroniczna od momentu Ciebie, która skieruje ich do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyekspediować je dosadnie aż do swojej bezpłatnej okolica internetowej. Affiliate WebSite, kto będzie podobny do tego, na jaki patrzysz teraz, jednak, śledzone aż do Ciebie, wobec tego masz zadłużenie dla wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, dla których będziesz czynić prowizje w środku zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca czy też wcześniej, gdyby Twoje bilans prowizji spełnia wybraną za pomocą Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza niż wybrana minimalna wielkość wypłaty zostanie przeniesiona do momentu, podczas gdy saldo spełni wybrane minimum.